Job Simulator

Owlchemy Labs
  • 1 gracz
  • Wersja na PS5
    Wymagane: PlayStation VR2
  • Wymagana obsługa wibracji: gogle PlayStation VR2
  • Wymagane: kontrolery PS VR2 Sense
  • Wymagana obsługa wibracji: kontroler PS VR2 Sense
  • Styl rozgrywki VR: skalowanie pomieszczenia (wymaga miejsca gry 2 m × 2 m)

Ten produkt uprawnia do pobrania zarówno cyfrowej wersji PlayStation®VR, jak i cyfrowej wersji PlayStation®VR2 tej gry.

Wejdź do ""Job Simulator"" w świecie, w którym roboty wykonują za ludzi całą pracę, aby doświadczyć jak to było ""pracować".

Gracze mogą przeżyć dni chwały pracy symulując tajniki zawodu wykwintnego kucharza, pracownika biurowego, sprzedawcy w sklepie spożywczym lub jeszcze kogoś innego.

Najważniejsze zadania w pracy:
● Rzuć w szefa zszywaczem!
● Naucz się 'wykonywać pracę' w czterech historycznie niezbyt wiernych odpowiednikach życia zawodowego przed automatyzacją życia społecznego przez roboty!
● Użyj swoich rąk do układania w stosy, przemieszczania, rzucania i rozwalania fizycznych obiektów na wszelkie niewytłumaczalnie zadowalające sposoby!
● Agresywnie pij kawę i konsumuj podejrzane jedzenie z kosza!
● Skorzystaj z nagromadzenia dziesięcioleci badań nad wirtualną rzeczywistością do dokładnego prześledzenia każdego ruchu. Oczywiście po to, żeby jeść pączki!
● Czy umiesz w prawdziwym życiu żonglować pomidorami? Zrób to w wirtualnej rzeczywistości! Nie umiesz żonglować? W wirtualnej rzeczywistości nie trzeba sprzątać!
● Zdobądź cenne doświadczenie życiowe zwalniając nowych pracowników, podając brejowate smakołyki, zaparzając angielską herbatę i rozrywając silniki samochodowe!
● Przeżyj w wirtualnej rzeczywistości komfortowo doświadczenie wymiotowania, które w grze jest jedynie mechaniczną czynnością, a nie efektem ubocznym!

Dodatkowo, dla konsol PS5™: Wymagany jest adapter PlayStation Camera dla PS Camera (zakup nie jest wymagany). Przejdź pod adres Playstation.com/camera-adaptor.
Jeśli posiadasz już wersję tej gry na PlayStation®VR, możesz odebrać cyfrową wersję na PlayStation®VR2 bez dodatkowych opłat i bez konieczności kupowania tego produktu. Posiadacze kopii dyskowej na PlayStation®VR muszą włożyć ją do PS5™ za każdym razem gdy chcą pobrać lub grać w cyfrową wersję na PlayStation®VR2. Posiadacze dysków z grą na PlayStation®VR, którzy kupią konsolę PS5™ Digital Edition bez napędu nie będą mogli odebrać wersji PlayStation®VR2 bez dodatkowych opłat.

Platforma:
PS4, PS5
Premiera:
21.2.2023
Wydawca:
OWLCHEMY LABS, INC.
Gatunki:
Rekreacyjne, Symulacje, Akcja
PS5 – głos:
Angielski
PS5 – wyświetlane języki:
Angielski
PS4 – głos:
Angielski
PS4 – wyświetlane języki:
Angielski, Francuski (Francja), Hiszpański, Japoński, Koreański, Niemiecki
Urządzenie PlayStation VR2 nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Aby zagrać w wersję tej gry na PS5, potrzebne jest urządzenie PlayStation VR2.

Gry VR mogą wywoływać u niektórych graczy objawy choroby lokomocyjnej.

Do grania w gry ze skalowaniem pomieszczenia na urządzeniu PlayStation VR2 wymagane jest miejsce gry o wielkości co najmniej 2 m × 2 m (6 stóp 7 cali × 6 stóp 7 cali).

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.